Archiwa tagu: telewizja

Prywatni operatorzy ISP to poważna siła na polskim rynku

Lokalni operatorzy ISP m.in tacy jak Graficom, to dziś niemal jedna trzecia rynku telekomunikacyjnego w Polsce – wynika z analizy Krajowej Izby Komunikacji Elektronicznej. Firmy te bardzo wzmocniły się i rozwinęły technologicznie dzięki realizowanym w poprzedniej unijnej perspektywie finansowej projektom budowy sieci. Tendencje konsolidacyjne na rynku telekomunikacyjnym oraz ograniczenie szans na dotacje w największym konkursie POPC na budowę sieci mogą jednak ich pozycję osłabić. Czytaj dalej Prywatni operatorzy ISP to poważna siła na polskim rynku

Telewizja kablowa Graficom

telewizja, internet, telefon

To jest gratka nie tylko dla obecnych klientów sieci Graficom. To również alternatywa dla wszystkich użytkowników telewizji kablowych i satelitarnych mieszkających na terenie Chorzowa. Oferowane rozwiązanie to sprawdzona już na polskim rynku platforma JamboxTV pozwalająca na oglądanie kanałów telewizyjnych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Telewizja online to możliwość oglądania wybranych kanałów dostępnych w ofercie Graficom, nie tylko w na ekranie domowego telewizora, ale również na ekranie laptopa, tabletu, czy smartfona.

Czytaj dalej Telewizja kablowa Graficom

Okno otwarte w FightKlubie

telewizja kablowa Graficom zaprasza na OKNO OTWARTE W FIGHTKLUBIE  8-10 maja

Zrzut ekranu 2015-05-09 o 07.51.19Manuel Avila i Diego De la Hoya wystąpią na gali w Los Angeles

8 maja podczas wieczoru bokserskiego w Mieście Aniołów, grupa Golden Boy wystawi na ring dwóch gorących prospektów kategorii super koguciej (limit 122 funtów).

Czytaj dalej Okno otwarte w FightKlubie