Graficom internet LTE

Internet graficom w pakietach LTE – Jambox mobile

Jambox mobile – to już kilkuset abonentów. Graficom – wdraża funkcjonalność usługi Jambox mobile, czyli telefonii komórkowej i internetu LTE.

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to trzy pakiety podstawowe w cenach od 19.90 zł/miesiąc. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

graficom, Chorzów, Ruda ŚląskaAbonenci Graficom mogą również korzystać z usługi telewizja JAMBOX online, czyli oglądać wybrane kanały telewizyjne. Aktualnie w ramach JAMBOX online dostępnych jest 120 kanałów, z których część można także oglądać poza miejscem zamieszkania.

JAMBOX mobile to odpowiedź na potrzeby abonentów graficom o możliwość poszerzenia swojego pakietu usług w sieci Graficom o dodatkowy zestaw produktów. Klient może otrzymać ciekawe pakiety wielousługowe. Dzięki nowej usłudze abonent może otrzymać z kolei w pakiecie Internet światłowodowy, telewizję JAMBOX, telefonię komórkową i internet LTE  z rozliczeniem na jednym rachunku.

kablówka, internet, internet mobilny LTE

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel). Atrakcyjne plany taryfowe zostały dostosowane do potrzeb wymagających abonentów. Oferta obejmuje zarówno pełne pakiety usług (GŁOS+SMS+MMS+LTE to trzy pakiety podstawowe w cenach od 19.90 zł/mies), jak i samodzielne pakiety transmisji danych.

Pakiety GŁOS + SMS + MMS + LTE

Dodaj komentarz

porady IT, bezpieczeństwo, technologie, telewizja kablowa, informacje, graficom