Campy Ligi Mistrzów na Śląskim

Campy Ligi Mistrzów na Śląskim

Międzynarodowi trenerzy piłkarscy przyjadą do Polski na cały lipiec, by trenować dzieci i młodzież na Campach Ligi Mistrzów, które odbędą się w kilku lokalizacjach w Polsce, w tym również na boiskach Stadionu Śląskiego. Zajęcia poprowadzą trenerzy ze znanych akademii m.in. z Atlético Madryt oraz z Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej.

Campy Ligi Mistrzów na ŚląskimOd 2012 roku Campy piłkarskie odbyły się w ośmiu miastach w kraju, a udział w nich wzięło ponad 1000 dzieci i młodzieży. Tegoroczna edycja rozpocznie się 1 lipca i potrwa do 4 sierpnia. Campy odbędą się w Łodzi, Poznaniu oraz po raz pierwszy w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Treningi rozegrane zostaną na bocznych boiskach w dniach 13-19 lipca.

Każdy Camp to 7 dni wypełnionych rozwojem piłkarskiej pasji pod okiem hiszpańskich trenerów oraz w tym roku także trenera z Włoch. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z metodami i tajnikami treningów jednych z największych akademii w Europie.

Na Campy Ligi Mistrzów rodzice z całej Polski zapisują dzieci w wieku 7-17 lat, które w roku szkolnym trenują w swoich lokalnych klubach, a podczas wakacji chcą zdobyć nowe umiejętności u boku zagranicznych trenerów. Jednak Campy to nie tylko piłka nożna. Celem inicjatywy jest również zaszczepienie w uczestnikach chęci do nauki języków obcych. Każdego dnia native speakerzy poprowadzą 2-godzinny lektorat z hiszpańskiego.

Więcej informacji na stronie organizatorahttps://www.campy.com.pl/.

Dodaj komentarz