Telewizja kablowa Graficom

telewizja, internet, telefon

To jest gratka nie tylko dla obecnych klientów sieci Graficom. To również alternatywa dla wszystkich użytkowników telewizji kablowych i satelitarnych mieszkających na terenie Chorzowa. Oferowane rozwiązanie to sprawdzona już na polskim rynku platforma JamboxTV pozwalająca na oglądanie kanałów telewizyjnych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Telewizja online to możliwość oglądania wybranych kanałów dostępnych w ofercie Graficom, nie tylko w na ekranie domowego telewizora, ale również na ekranie laptopa, tabletu, czy smartfona.

JAMBOX online to swego rodzaju cyfrowy multiroom. Nasze ulubione programy zobaczymy również na  innych urządzeniach niż telewizor. Z usługi będą mogli korzystać mogą aktywni abonenci usługi telewizyjnej Graficom posiadający Pakiet Wielotematyczny HD lub wyższy. Usługa jest niestety niedostępna dla posiadaczy pakietu Mini HD.

By uzyskać dostęp do kanałów TV wystarczy być w zasięgu sieci Graficom oraz internetu. Usługa może być uruchamiana za pomocą wielu urządzeń. W tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego, z usługi można jednak korzystać w czasie rzeczywistym tylko na jednym urządzeniu.
IPTV graficomW kwestii jakości transmisji telewizji kablowej Graficom nie uznaje kompromisów. Każdy kanał HD emitowany jest w najlepszej możliwej rozdzielczości, w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Graficom oferuje obraz telewizji HD i jest on wyświetlany przeważnie w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3). To sprawia, że podczas oglądania, możemy poczuć się jak w prawdziwym kinie. Oprócz panoramicznego formatu, większość programów w formacie HD, nadaje także dźwięk przestrzenny. Usługa jest dostępna w rejonie dzielnicy Chorzowa Starego, obejmując swym zasięgiem ulice: Bożogrobców, Mazurska, T. Kościuszki, Siemianowicka, Kasprowicza, Bytkowska, pl. św. Jana, Kadecka, Kłodnicka, by docelowo objąć swoim zasięgiem całą sieć Graficom, a także nowe rejony Chorzowa i Rudy Ślaskiej które są objęte projektem technologicznym firmy.

Dodaj komentarz